Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznychNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się rzeczywiście nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich szukających speców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań i medycyna pracy poznań pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, ale również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w rzeczy samej komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top