Nowoczesny szpital prywatny PoznańNowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w gruncie rzeczy niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących znawców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. https://medpolonia.com.pl Placówka oferuje także pomoc takich speców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Placówka realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej szerokiej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, ale również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top