Lecznica specjalizuje się nie tylkoWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w samej rzeczy wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących ekspertów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.

Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są również te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie https://medpolonia.com.pl w swojej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, lecz również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel dba o to, aby pacjenci czuli się w istocie komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top