FAM Technika Odlewnicza Sp z ooFAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku internacjonalnym oraz polskim, proponującym wysokiej jakości, odkrywcze akcesoria budowlane oraz meblowe. Prócz tego jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą homogeniczność struktury detalu. Własnym doświadczeniem i zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu lokalizacjach oraz gwarantujące optymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, stanowiące wytyczne do kompatybilnego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich produktów, cieszących się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się zaawansowaniem technologicznym oraz wykorzystaniem najnowszej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej unikalność bazuje na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o jakim mowa używane jest w głównej mierze w branży meblowej, w zasadzie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ w sąsiedztwie lokalizacji związanych z medycyną i żywnością. Stanowi ideę, umożliwiającą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia zarazków gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego rodzaju alg oraz grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł swoje zastosowanie odnajduje na każdego typu powierzchni, wszędzie tam, gdzie dopuszczalne jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tu między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych każdego dnia przez pokaźne ilości robotników czy Klientów. Co ważniejsze, na stronie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać wolno wszystkie szczegółowe wiadomości oraz skontaktować się z agentem firmy, z chęcią prezentującym szeroką propozycję. Produkt wspomniany powyżej jest godzien uwagi firm, jakie stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo oraz odporność.

Komentarze: 1


noavatar.png
Bielicki 2020-11-01

Nuże nieledwie rok po ożenku dociągnęli staruszkami przystojnej córuni, zaś po dwóch latkach młodzika.

Najnowsze artykuły:

Top