Dysponujemy doświadczeniem którePielęgnacja I Czyszczenie Dachów Cabrio

Na życzenie Klienta - możemy go również pomalować wykorzystując profesjonalne metody. WięcejPaństwa dane osobowe https://perlaserwis.pl/mycie-elewacji-i-fasad/ przetwarzane będą w celu świadczenia usługi newsletter tj. Wysyłania informacji handlowej oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych, w szczególności marketingu bezpośrednio jego produktów lub usług.

Po odtłuszczaniu dachu umyj jego powierzchnię wodą przy pomocy myjki ciśnieniowej lub mokrej gąbki, a potem pozwól mu wyschnąć. Czyszczenie metalu z rdzy i usunięcie starej farby to ważny krok, jaki musisz wykonać, zanim pomalujesz zardzewiały dach. Starą warstwę farby, a wraz z nią rdzę i zabrudzenia, usuniesz, wykorzystując ręczne techniki, takie jak skrobanie, szlifowanie i szczotkowanie. Dzięki temu pokrywa dachowa będzie łatwa i bez trudu nałożysz nowe warstwy farby.

Każde z nich sprawia nie tylko na estetykę pokrycia dachowego, ale także na jego trwałość. Dlatego raz na pewien czas dobrze zlecić tego rodzaju usługę specjalistom. Nasza oferta ukierunkowana jest przede wszystkim do Klientów z Warszawy a jej najbliższych okolic. Wykonanie tego zadania często wymaga wejścia na całą wysokość.

Najpierw mechanicznie usuwa się porosty, mchy, pleśń i brud z powierzchni za pomocą, np. Następnie aplikuje się na ścianę jeden ze specjalistycznych preparatów biobójczych do drewna. Cieszymy się czyszczeniem dachów z dachówki, ceramiki, blachy i gontów.

Grozi to nie tylko zalaniem ścian budynku, a może te uniemożliwić korzystanie z niego. Zatem, jak zapewne się domyślasz, odpowiednia pielęgnacja dachu to sposób do sukcesu. Znasz nasze miejsce w kwestii impregnacji - nie zalecamy impregnacji przeciwglonowej, ponieważ zostanie szybko zmyta z dachu, ale jeśli sobie tego życzysz, wykonamy ją dla Ciebie. Czyszczenie dachów, które wykonujemy, obejmuje wytrucie mchów, glonów i porostów specjalnymi środkami poprzez opryskiwanie.

Pamiętaj też, by usunąć wszystkie zabrudzenia, które zostaną po usuwaniu farby i rdzy. Czyścimy dachy wielopiętrowych budynków mieszkalnych i przemysłowych, dachy zabytków, obelisków i wieży kościelnych. Z upływem czasu pokrycie twojego dachu straci swój dawny koloryt. Wpływ na to są różne czynniki te jak slońce, temperatura i opady atmosferyczne. Czyszczenie dachu wykonane przez profesjonalistów uchroni cię przed uszkodzeniami poszycia wynikającymi z nieznajomości tematu. Każdy produkt ma inną wytrzymałość, pod tym kątem powinien odbyć się dobór właściwych dysz skupiających ciśnienie wody oraz pozostałych akcesoriów.

Koszt kompleksowej usługi mycia połaci dachowej wraz z odgrzybianiem. Normalny stopień skomplikowania prac, brak lukarn i niestandardowych kształtów połaci dachowej. Uśredniony koszt mycia gontów oraz dachówki ceramicznej.

Należy unikać malowania wilgotnych i mocno nagrzanych powierzchni np. Pozostałości, których nie udało się usunąć szczotką zeszlifujmy i doczyśćmy papierem ściernym do odsłonięcia metalu. Oczyszczone ze rdzy miejsca i ubytki powłoki cynkowej zagruntujmy produktem Śnieżka Na Dach – Farba Gruntująca. W przypadku bardzo starych lub nieznanych powłok malarskich warto zagruntować całą powierzchnię. Dach pełni bardzo istotną funkcję – chroni zarówno konstrukcję budynku, jak a jego mieszkańców przed oddziaływaniem zmiennych warunków pogodowych oraz utratą ciepła.

Podobnie jak w przypadku dachówki betonowej, dobieramy ciśnienie wody, tak by usunąć wszystkie zabrudzenia, nie niszcząc dachówki. Po umyciu dachówki ceramicznej, zalecamy jej impregnację środkami nano hydrofobowymi z dodatkiem biocydów, co nada jej właściwości samoczyszczących i ograniczy nasiąkliwość. Jesteśmy na myśli mchy i porosty, które lubią się na nim zadomowić.

Jestesmy mobilni i tak zorganizownai, co daje nam dojeżdżać do klientów oddalonych od siedziby naszej firmy o wiele kilometrów. Chcesz się przekonać, jak łatwo i dobrze jesteśmy w stanie przywrócić blask pokryciu dachowemu domu lub obiektu komercyjnego? Skontaktuj się z nami – ustalimy warunki współpracy oraz termin wykonania zamówienia. Powierzenie fachowcom mycia połaci dachowych to gwarancja bezpieczeństwa. Każdy z fachowców posiada aktualne badania lekarskie, uprawniające do prac na wysokościach i remontów wysokościowych. Każdy z swego zespołu profesjonalistów na ukończone potrzebne kursy.

Rynek materiałów budowlanych oferuje szereg rozwiązań w zakresie okładzin dachowych. Od popularnej blachodachówki poprzez wyroby ceramiczne, cementowe, po gonty. Niezależnie od typu rozwiązania, posiadamy wiedzę i możliwości techniczne niezbędne do realizacji zadania. Dachy jedno- oraz wielopołaciowe, z wykuszami i bez nich, wymagają okresowej konserwacji, niezależnie czy osłaniają dom, garaż czy wiatę. Regularne czyszczenie dachów jest konieczne nie tylko z racji na estetykę budynku, a też na stan poszycia. W efekcie działania wilgoci, zmiennych warunków atmosferycznych czy czynników środowiskowych i biologicznych, dach z czasem niszczeje, dlatego też istotne jest zadbanie o jego stan.

Dysponujemy doświadczeniem, które umożliwia nam trafnie dobierać narzędzia, środki i techniki mycia tak, by efekty swej pracy utrzymywały się jak najdłużej. Mycie pod ciśnieniem pozwala na usunięcie nawet tych zabrudzeń, które skupiały się na dachach latami. Z powodzeniem radzą sobie z wszystkim rodzajem zabrudzeń.

W przypadku blachy głównym objawem jest pojawienie się rdzy, co przyczynia się do łuszczenia i odpryskiwanie farby. Poniżej zamieszczamy zdjęcia oraz filmy z naszych realizacji mycia i czyszczenia dachów różnego typu. Dach zabezpiecza budynek przed szkodami, które mogą wywołać czynniki atmosferyczne. Nieprawidłowe czynności wykonywane na dachu mogą doprowadzić do szkód, które nieusunięte lub niezauważone mogą doprowadzić do katastrofy. Daleko idące koszty szkód wywołanych przez nieodpowiednio wykonaną pracę mogą znacząco przekroczyć koszt usługi czyszczenia dachu.

Najnowsze artykuły:

Top